Fethiye Kayaköy At Turu başlangıç ve ileri düzey at binmeyi seven misafirlerimiz için farklı 2 rotayı deneyimlemenizi öneriyoruz. Turumuzu, sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki farklı zaman diliminde deneyimle bilirsiniz. Kayaköy‘de ( Levissi ) eski Yunan evlerini ya da Ölüdeniz’i tepeden görme imkanı sağlayacağımız At Turumuz da çok keyifli ve eğlenceli zaman geçireceğinizi düşünüyoruz.

Fiyata Dahil

Binicilik ekipmanları

Otelden ulaşım

Rehberlik hizmeti

Tur Aktivite sigortası

Fiyata Hariç

Fotoğraflar

Kişisel harcamalar

Yanınıza Almanız Gerekenler

Güneş kremi

Spor ayakkabısı

Güneş gözlüğü

Diğer Bilgiler

   Tur Günü: Her gün

   Tur Saati: 09:00 – 12:00 – 15:00

Tur Programı

timeline_pre_loader

Hisarönü – Kayaköy At Turu

At Turumuz Hisarönü’nden başlayarak Çam ağaçları arasında  1 saat  süren patika yoldan  ilerleyerek eski yunan kalıntılarıyla ünlü Kayaköy’e ulaşıyoruz. Burada 30 dakikalık bir mola vererek Yunan Evleri ve eski kiliseyi gezip fotoğraflayacak kadar serbest zaman veriyoruz. Mola bitiminde tekrar patika orman yolundan, tura başladığımız noktamıza dönerek Kayaköy At Turumuzu bitiriyoruz.

Hisarönü – Ölüdeniz At Turu

Ölüdenizi panaromik izleme imkanı sunan bu güzergahımız, Hisarönün’den başlayarak çam ağaçları arasında muhteşem orman yollarından ilerleyerek bir saat sürer. Dünyaca ünlü Ölüdeniz’i kuş bakışı izleyeceğimiz tepede 30 dakikalık kısa bir dinlenme molası veriyoruz. Ölüdeniz At Turunu unutulmaz bir anıya dönüştürmek için bol bol fotoğraf çekmeyi unutmayınız. dönüş yolculuğumuz tekrar  patika orman yollarından başlangıç noktamıza geri dönerek Ölüdeniz At Turumuzu bitiriyoruz.
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this