Fethiye (Ölüdeniz) Yamaç Paraşütü ile kuşlar gibi özgürce uçmak istermisiniz ? Minumum 5 yaş sınırı ile her kişi profesyonel pilot ile birlikte yamaç paraşütü yapabilir.Yamaç paraşütünde siz önde pilotunuz ise arka koltukta oturur. Tabikide paraşüte yön, hız ve fren gibi komutları pilot verir :). Araç ( Teleferik ) ile yaklaşık 30 dk süren yolculuğun sonunda Babadağ kalkış pistlerine ulaşılır. Takım kaptanı pilotumuz, yolcularımızı daha güvenli bir uçuş olması için, ağırlıklara göre pilot – yolcu dağılımını yapar. Burada ki kısa bir uçuş brifingi ve ekipman kıyafetlerinin giyilmesinin ardından, rüzgar yönüne göre pist seçimi yapılır. Babadağ uçuş tesislerinde 4 adet pist bulunmaktadır. 1200 metre pisti, 1700 metre pisti, 1800 metre pisti, 1960 metre pisti. Pistte serilen paraşütün hava ile dolmasıyla beraber sadece birkaç adım koşar ve havalanırsınız. Hava şartlarına bağlı olarak ortalama 40 dk. Süren uçuşunuz yine bir kaç koşar adımla Ölüdeniz kumsalına yapılan inişle sonlanır. Ölüdeniz yamaç paraşütü deneyimini yaşarken, kendinizi binlerce uçuş deneyimine sahip profesyonel pilotlarımıza gönül rahatlığıyla emanet edip, size de gökyüzünde kuşlar gibi özgür olup uçuşunuzun tadını çıkarmak kalıyor. Ayrıca bayan pilotlarımız da mevcuttur. Fethiye yamaç paraşütü firmaları ve Bayan pilot ile yamaç paraşütü uçuşu ile ilgili Detaylı bilgiyi 0543 932 8417 numaralı danışma hattımızdan alabilirsiniz.

Fiyata Dahil

  Pilot uçuş ücreti

  Tur Aktivite sigortası

  Hayat sigortası

  Otelden ulaşım

  Babadağ giriş ücreti

Fiyata Hariç

  Fotoğraf ve Video

Yanınızda İyi Olur

  Güneş kremi

  Spor ayakkabısı

  Güneş gözlüğü

Diğer Bilgiler

  Tur Günü: Her gün düzenlenmektedir.

  Uçuş Saatleri: 08:30 – 11:00 – 13:00 – 15:00 – 17:00

  Ayrılacak zaman: 2 saat

  Uçuş Süresi: 30 – 40 dakika

Tur Programı

timeline_pre_loader

1.

Yaklaşık 30 dk süren kısa yolculuğun bitiminde Babadağ kalkış pistlerine ulaşılır.

2.

Takım kaptanı pilotumuz, yolcularımızı daha güvenli bir uçuş olması için, ağırlıklara göre pilot – yolcu dağılımını yapar.

3.

Kısa bir uçuş brifingi ve ekipman kıyafetlerinin giyilmesinin ardından, rüzgar yönüne göre pist seçimi yapılır.

4.

Babadağ uçuş tesislerinde 4 adet pist bulunmaktadır. 1200 metre pisti, 1700 metre pisti, 1800 metre pisti, 1960 metre pisti. Pistte serilen paraşütün hava ile dolmasıyla beraber sadece birkaç koşar adım atarak havalanıyorsunuz.

5.

Hava şartlarına bağlı olarak ortalama 40 dk. Süren uçuşunuz, bir kaç koşar adımla Ölüdeniz kumsalına yapılan inişle sonlanır.
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this