Ölüdeniz Tekne Turu (Kelebekler Vadisi tekne turu) ile bölgenin (Fethiye) cennet köşeleri ve masmavi suları sizleri bekliyor.

Kelebekler vadisi tekne turu, 2 farklı konseptde ki tekneler ile düzenlenmektedir. Eğlencelinin bol olduğu teknemiz de (2 katlı tekne )4 adet tuvalet ve yeterince güneş yatağı ile gölgelik alan bulunmaktadır.

Öğle yemeği mangalda tavuk – balık ile yanında Makarna ve Akdeniz salatası sunulmaktadır.

Sabah saat 10:30 da hareket eden teknemizin saat 17:30 gibi sahile Ölüdeniz Belcekız Sahiline geri döner, Fethiye Tatili ‘nin olmazsa olmazı Ölüdeniz Tekne Turu tamamlanır.

Fiyata Dahil

Öğle yemeği

Otel transferi

Rehberlik hizmeti

Tur Aktivite sigortası

Fiyata Hariç

Fethiye ve Çalış Bölgesinden servis ekstra ücret.

İçecekler

Tur fotoğrafları

Yanınıza Almanız Gerekenler

Güneş kremi

Mayo – Havlu

Deniz terliği veya ayakkabısı

Güneş gözlüğü

Diğer Bilgiler

Tur Günü : Hergün
Tur Saati : 11:00 – 18:00

Tur Programı

timeline_pre_loader

1. Durak MAVİ MAĞARA

Suyunun temizliği ile tura katılan misafirleri kendine hayran bırakmaktadır. Bu mağaranın içine yüzerek de girme imkanınız vardır. Ayrıca mavi mağara bölgenin en ünlü dalış noktalarından biridir.

2. Durak KELEBEKLER VADİSİ

Üç tarafı dik uzanan dağlarla çevrili olan vadide 70’den fazla kelebek çeşidi bulunmaktadır. Sahilden vadiye doğru yürüyüş yapabilir, kelebekler vadisi şelalesini ve bazı aylarda kelebekleri de görme imkanını bulabilirsiniz. Dilerseniz plajında güneşlenip, masmavi denizine kendinizi bırakabilirsiniz.

3. Durak KELEBEKLER VADİSİ

Bu adanın tepesinde bulunan kiliseden adını alan adalar bölgesi, mitolojik tarihe ilgisi olanların mutlaka görmesi gereken bir yerdir. Dilerseniz adanın zirvesine yürüyüş yaparak tarihi eserleri gezebilir ya da batık şehir kalıntılarının arasında yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz. Ölüdeniz Tekne turu esnasında öğle yemeği de bu mola esnasında verilmektedir.

4. Durak AKVARYUM KOYU

Akdeniz’in Masmavi denizinin bin bir tonunu görebileceğiniz bu durak da deniz adeta cam gibi net ve parlak bir görünüm almaktadır. Bireysel dalış yapanların arasında popüler bir koydur.

5. Durak SOĞUK SU KOYU

Kaya köyün yaslandığı dağdan gelen bir soğuk su kaynağına sahip olan bu koy, doğal ve mucizevi güzelliğe sahiptir. Kelebekler vadisi Tekne Turu denince ilk akla gelen duraklardan biri olan Soğuk Su Koyu, dağdan çıkan soğuk kaynak suyu ile denizin birleştiği bir koydur. Denizin ortasında buz gibi bir suda yüzmenin verdiği ferahlığı bu durak da yaşayacaksınız.

6. Durak DEVE PLAJI

Yaz sezonun da her gün sakin denize sahip olan bu plajda dilerseniz güneşin keyfini çıkarabilir, dilerseniz de ılık denizde yüzerek değerlendirebilirsiniz. Son duraktan çıkış ise saat 17.00’dır. Artık Ölüdeniz Plajına dönüş için yola çıkılır ve teknemiz Ölüdeniz Plajına yanaşarak turumuz tamamlanmış olacaktır.
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this