Özel Dalyan Turu ile Dünya’da ve Türkiye’de popüler bir günübirlik gezi ve küçük şirin bir tatil beldesidir. Fethiye Tatilinizde, bu güzel tatil beldesine özel günübirlik turlara katılarak ziyaret edebilirsiniz. İztuzu plajı (Deniz Kaplumbağası Plajı) ve doğal kükürtlü çamur banyosu havuzları ile emsalsiz güzellikleri vardır. Bir tarafı tatlı nehir suyu, diğer tarafı deniz suyu ile çevrili İz tuzu plajında yüzmek, Dalyan butik şehir de nehir kenarında yürüyüş yapmak, Dalyan merkez ile İztuzu plajı arasında bisiklet binmek bu cennet köyde yapılabilecek aktivitelerden bazıları. Akşamları ise Dalyan kordonunu gezebilir, nehir kenarında ki küçük ama sıcak ortamı olan balık restoranlarında mavi yengeç ya da Dalyan kefali tadını deneyebilirsiniz.

Fiyata Dahil

Rehberlik Hizmeti

Ulaşım

Çamur banyosu giriş ücreti

Dalyan- İztuzu Tekne turu

Açık büfe öğle yemeği

Tur Aktivite sigortası

Fiyata Hariç

Teknede İçecekler

Fotoğraflar

İztuzu Plajı giriş ücreti

Yanınıza Almanız Gerekenler

Güneş kremi

Mayo – Havlu

Deniz terliği veya ayakkabısı

Güneş gözlüğü

Diğer Bilgiler

Tur Günü : Hergün
Tur Saati : 09:00 – 17:00

Tur Programı

timeline_pre_loader

1. Durak SULTANİYE KAPLICASI

Teknemiz Dalyan sazlıklarının, Antik Likya mezarları ve balıkçı köylerinin arasından süzülerek, bölgenin en eski Likya antik çağından beri faaliyet gösteren Sultaniye Kaplıcası / Çamur banyosu merkezine varılır. Burada kükürtlü çamur havuzlarında yapılan banyonun ardından kendinizi ferahlamış ve gençleşmiş hissedeceksiniz.

2. Durak YEMEK MOLASI

Çamur banyosundaki molamız dan sonra limandaki Açık büfe yemeğimizin sunulduğu restorantımıza geçiyoruz.

3. Durak İZTUZU PLAJI

Öğle yemeği aramızdan sonra teknemizle turumuza devam ediyor, dünyaca ünlü İztuzu plajı sahiline gidiyoruz. Dalyan nehri ile deniz suyunun buluştuğu bu eşsiz sahilde 1,5 saat verilen yüzme ve güneşlenme molasının ardından dönüş yolunda dünyanın en büyük 2. sert kabuklu deniz kaplumbağası olan Caretta caretta kaplumbağasına rastlayabilirsiniz.

4.

Dalyan kordonuna geri dönüş sağlandıktan sonra yaklaşık 1 saat süren yolculuğumuzun ardından sizi tekrar otelinize bırakıyoruz ve turumuz sona erer.
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this